Patrick Schick heeft zich in de geschiedenisboeken van Bayer Leverkusen gespeeld. Met twee doelpunten in de 6-0-zege op Heidenheim kwam de Tsjech op gelijke hoogte met Dimitar Berbatov als meest trefzekere buitenlander. Beide spitsen staan nu op 69 treffers in de Bundesliga.

Volle bak bij een thuiswedstrijd van Bayer Leverkusen. © Bananenflanke.nl
Redactie Bananenflanke, 11 november 2025.
De 29-jarige Schick lijkt hard op weg om de Bulgaar snel voorbij te streven. Na een reeks blessureproblemen heeft de Tsjechische spits zijn vorm hervonden en behoort hij opnieuw tot de meest trefzekere aanvallers van de Bundesliga.
Berbatov was jarenlang de buitenlandse speler met de meeste goals voor Leverkusen in de Duitse competitie, maar ziet die status nu gedeeld worden met Schick. De absolute clubtopscorer in de Bundesliga blijft echter Ulf Kirsten, die maar liefst 182 doelpunten maakte.